Hakkımızda

“SPAAQ” markası; Sağlıklı, kaliteli ve benzersizdir. Ayrıca tüm dünyada pek çok ülkede takdir kazanmıştır.

Panturex, İhracat ve yurt dışında pazarlama yapan uluslararası bir şirkettir. “To Live Better” sloganıyla firmamız içecek ve hijyen ürün alanlarında kaliteden ödün vermeden hareket etmektedir. Firmamız 5 kıtaya ihracat yapmaktadır.

Panturex Global Trade Company’nin kendi markaları ile üretimi; İçecek ürünleri sektörü markası “SPAQU” ve hijyen ürünleri sektörü “SPAAQ” markası ile faaliyet göstermekte.

SPAAQ markası altında sağlık ve kaliteden ödün vermeksizin üretilen tuvalet kağıdı grubu, kağıt havlu grubu, bebek bezleri ve ıslak mendiller gibi hijyenik ürünlerimiz bulunmaktadır.

Uzman kadromuzun oluşturduğu ağ ile Ar-Ge alanında yapılan çalışmalar Panturex Global Trade Company’nin ihracat alanında dünya pazarına açılmasını sağlamıştır. Firmamız dünya pazarlarını yakından takip etmektedir.

Misyonumuz
Hijyen ve Temizliğin herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. SPAAQ ailesi olarak, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte, en ucuz ve en doğal ürünleri sizlerle buluşturmak için çalışıyoruz.
Vizyonumuz
Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla sektörümüzde lider olmak. Hijyenik üretim tesislerimizde üretilen, ekonomik ve doğal ürünlerimizin dünya piyasasında yer edinmesini sağlamak.